Načítám

Jak funguje AkceDNES.cz?

AkceDNES.cz je Vaším průvodcem ve světě slev, akcí a tipů, jak ušetřit. Zobrazujeme všechny slevy populárních slevových portálů, doporučíme Vám nejlevnější Slevomat pobyty pro dva, každý den pro Vás třídíme akční letáky a naši redaktoři pro Vás připravují blog plný informací, kde ušetřit a na co si při nákupech dát pozor.

  • Akční letáky - Každý den třídíme akce z letáků Albert, Billa, Kaufland, Lidl, Penny Market, Globus, Norma, Coop, Tesco, Žabka, DM drogerie, Rossmann a Teta drogerie.
  • Zboží v akci - Každé slevněné zboží má svoji "kartu", kde najdete informace o zboží, aktuální akční cenu, seznam obchodů, kde všude je možné dané zboží nakopupit v akci a historii slev daného zboží. Akční letáky jsou aktualizovány každý den, přinášíme Vám ty nejčerstvější letákové informace.
  • Vyberte si svůj oblíbený obchod - kliknutím na logo obchodu Vám zobrazíme aktuální seznam akčního zboží. U každého zboží zobrazujeme platnost akce a v případě, že v jiném obchodě je zboží ještě levnější, zobrazíme Vám ve výpisu navíc upozornění.
  • Hlídač zboží a Nákupní seznam - U každého zboží máte možnost si nastavit tzv. Hlídač zboží. Upozorníme Vás emailem, kdy bude zboží opět v akci. S naším nákupním seznamem nikdy nezapomenete, co jste chtěli v akci koupit