Načítám

Novinky na AkceDNES.cz

Odpočinek v Kroměříži

08.12.2014
Proč se o Vánocích trápit půstem, abyste viděli zlaté prasátko, když se můžete královsky najíst a pod stromečkem uvidíte zlatého kohouta. Voucher pořízený z nabídky Slevomat pobyty pro dva vyměníte za třídenní pobyt pro dva v hotelu U Zlatého kohouta, který najdete přímo na velkém náměstí v historickém centru Kroměříže.

Těšit se můžete na luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, kde na Vás budou čekat komfortní pokoje zařízené v čistém a moderním designu. Bude Vám k dispozici vlastní koupelna s toaletou a sprchovým koutem, Wi-Fi a TV se satelitním příjmem. Ráno si dopřejete snídani ve stylové hotelové kavárničce, kde dostanete kus domácího koláče s konvičkou kávy nebo čaje. Případně si můžete přiobjednat velkou snídani dle vlastního výběru z jídelního lístku. Kavárna je nekuřácká a mimo jiné nabízí občerstvení v podobě slaných a sladkých palačinek, plněných ciabatt a jiných dobrot. Kavárna láká na kávu značky Julius Meinl, čokoladové nápoje, včetně speciálních variací, moravské víno a nechybí ani míchané alkoholické i nealkoholické koktejly. Hoteloví hosté navíc mohou využít slevy 10% na všechny nápoje.

V rámci pobytu si užijete relaxaci v privátním hotelovém wellness. Ohřejete se v sauně a naložíte své unavené tělo do vířivé bublinkové vany s láhví sektu v ruce. Odpočinete si a užijete si hodinku romantických chvil, na které budete rádi vzpomínat.

Pokud byste rádi vyrazili na nějaký ten výlet, obraťte se na recepci, kde Vám poskytnou základní turistikcké informace včetně aktuálních kulturních akcí a můžete si zapůjčit i mapku. Mezi oblíbené památky patří korměřížský Arcibiskupský zámek, který je zapsaný v kulturním dědictví UNESCO. Historické jádro města si pak prohlédnete z výšin zámecké věže a projdete se po unikátu světového zahradního úmění - Květné zahradě. A pokud budete mít chuť, určitě si zajděte také do neméně okouzlujících Podzámeckých zahrad.

Luxusní dovolená v České Lípě

27.11.2014
K tomu abyste si užili parádní dny relaxace a klidu, nemusíte cestovat do zahraničí. Krásné dny plné romantických chvil si užijete i v České republice a budete se divit, jakého luxusu si můžete dopřát.

Čtyřhvězdičkový hotel Morris se nachází v centru České Lípy na náměstí T. G. Masaryka. Jedinečný hotel vznikl propojením tří budov a svou unikátní architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě. Interiéry celého komplexu jsou vybaveny luxusním, starožitným nábytkem a starožitnými doplňky z období baroka, rokoka a renesance. Hotel se celkovým stylem snaží po jeho navštívení zanechat v návštěvnících nevšední zážitek. Pro návštěvníky je také připraveno rozlehlé wellness centrum. Pokud využijete Slevomat pobyty pro dva, můžete si jako součást pobytu dopřát 22 exkluzivních procedur.

Ubytování hotel zajišťuje ve 28 luxusních pokojích. Každý standartní pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, internetovým připojením, koupelnou s vanou i sprchovým koutem a samozřejmě nechybí ani dobře zásobený minibar. Součástí hotelu jsou tři navzájem propojené restaurace, přičemž každá má jiný styl. Restaurace Morris je zaměřena na středozemní kuchyni, restaurace Moravanka zase na staročeskou a na posezení u kávy je pro Vás připravena kavárna Marylin. Každé ráno posnídáte formou bohatého bufetu a večer na Vás bude čekat hlavní chod a velice chutný dezert. Milovníci dobrého vína pak zajisté ocení vinný sklípek.

Využijte slevy na pobyt a vyrazte ve dvou na nezapomenutelný zážitek. V hotelu můžete strávit buďto 2 dny nebo 5 dní, výběr je na Vás a Vašich časových možnostech. Krásné zážitky!

Na úvěr se musí chytře

24.11.2014
Jak si půjčit už zajisté víte, ale jak si poradit s možnými nástrahami nebo potížemi související s půjčkou? Nabídek naleznete na internetu spousty a většinu z nich si můžete sjednat i bez navštěvování budov společností. Všechno probíhá rychle a bez průtahů. To bohužel jen posiluje neuvážené půjčování a nemálo osob se tak dostane do finanční tísně.

Ke správnému a efektivnímu využívání půjčky je nutné vědět, s čím se můžete potkat. Ke splácení vždy můžete využít jeden ze dvou způsobů a to poštovní poukázku nebo bankovní převod. Mějte na paměti rozdílnou lhůtu na doručení a plaťte splátky včas. Při pozdním placení jsou Vám účtovány sankce a ve výsledku tak musíte platit více. V případě, že nebudete schopni zaplatit splátku včas, zažádejte o prodloužení půjčky ihned! Prostřednictvím zákaznického centra nebo kontaktního formuláře na stránkách společnosti. Při sjednání půjčky je v některých případech možné pojistit se proti neschopnosti splácet, zauvažujte, zda se Vám nebude hodit.

V každém případě, vždy když nastanou nějaké problémy se splácením půjčky, poraďte se se zákaznickým centrem. Správná komunikace je klíčová. Už před sjednáním půjčky je třeba dát si pozor na některé možné nástrahy. To, že můžete získat půjčku ihned ještě neznamená, že vždy získáte půjčku výhodnou. Projděte si raději více nabídek a vybírejte tu nejlepší. Nejdůležitější je všemu rozumět a tak si pečlivě přečtěte vše, co budete podepisovat.

Řešte finance zodpovědně

22.11.2014
Sjednání půjčky už neprobíhá pouze osobní schůzkou ve finančních institucích, kde musíte čekat ve frontách a často se Vám dostane odpovědi „ne“. Půjčku si sjednáte během pár minut i z pohodlí Vašeho domova. Všechno naleznete na internetu a také s jeho pomocí všechno vyřešíte. Je ale pořád třeba dodržovat pár pravidel bezpečného zadlužování.

Půjčujte si jen na věci, které opravdu potřebujete. Vždy se ujistěte, že všemu rozumíte, případně se ptejte. Vybírejte z více možných nabídek a vyberte si tu nejvýhodnější. V případě podepisování smlouvy si vždy přečtěte celý obsah. Dodržujte tato jednoduchá pravidla a půjčka Vám jen dobře poslouží. Rychlou půjčku je možné získat i v případě, že máte záznam v registru nebo nemůžete doložit Váš stávající příjem.

Půjčky bývají flexibilní a tak si sami nastavíte, kolik právě potřebujete půjčit a na jak dlouho. Snažte se nastavit si vše tak, aby Vám půjčka vyhovovala a pomohla Vaší situaci. Pokud potřebujete peníze před výplatou, zaplatit větší účet za telefon nebo prostě pokrýt jiné nečekané výdaje, rychlá půjčka je to co Vám může pomoci.

Všechno vždy řešte s klidnou hlavou a s výběrem nespěchejte. Problémy se splácením půjčky, které samozřejmě mohou nastat, řešte okamžitě se zákaznickým centrem. Nikdy problém neodkládejte, ať nemusíte platit zbytečné sankce za pozdní placení.

Adventní pobyty pro dva

20.11.2014
Za pár dní nám začne advent, a co to znamená? Adventní trhy! Můžete je klasicky navštívit u nás nebo s pomocí Slevomat pobytů pro dva vyrazit třeba na adventní trhy ve Vídni. Nasajete pravou předvánoční atmosféru a přivezete si kousek vánoc z Vídně. Během zájezdu si prohlédnete město, nakoupíte drobnosti na vánočních trzích a ochutnáte tradiční speciality. Odjezd je každou adventní sobotu, takže máte ještě dost času na rozmyšlenou.

Na adventní trhy budete dopraveni luxusními zájezdovými autobusy, které jsou nadstandardně vybaveny a nabízejí větší prostor na nohy. Na místě se o Vás postará zkušený průvodce a dopoledne navštívíte například vánoční trhy na Radničním náměstí. V odpoledních hodinách pak navštívíte významné vídeňské památky. K vidění bude Hofburg, Katedrála svatého Štěpána, vánoční trhy na Belvedere a muzeum Sisi.

V době adventních svátků si můžete vyrazit i na romantickou dovolenou do zámeckého hotelu Ctěnice. Původně gotická tvrz pro Vás nyní může být ideálním místem pro strávení překrásné romantické dovolené. Ctěnice jsou navíc ideálním výchozím bodem pro výlety po pražských památkách nebo i na jiná místa, jako je například hrad Karlštejn. Zámecký hotel je situován v bývalé sýpce a nabízí ubytování v pokojích se stylovou dobovou atmosférou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, připojením na internet a televizorem se satelitním příjmem. Součástí hotelu je zámecká restaurace a zámecká kavárna. Přitom kavárna i restaurace nabízí to nejlepší s kulinářského umění.

To není všechno co Vám Slevomat pobyty pro dva nabídnou a proto se raději podívejte sami :-). Přeji hezké zážitky!

Peníze na účtu do 5 minut

16.11.2014
Řešit neodkladnou situaci, která souvisí právě s financemi, bývá obtížné. Obzvlášť pokud nemáte našetřenou finanční rezervu a v rodině nebo známých není nikdo, kdo by Vám daný problém pomohl řešit. Ale i takto na pohled svízelná a neřešitelná situace lze řešit a to bez složitého navštěvování institucí a obvolávání společností.

To co potřebujete je rychlá půjčka, která se přizpůsobí Vašim požadavkům a zároveň, se s ní nedostanete ještě do větších problémů. Pokud ovšem chcete řešit problém se stávající půjčkou, rozhodně si nepůjčujte na její splacení a řešte situaci raději jinak. Nejlépe se obraťte na specialistu nebo se jen porozhlédněte na internetu.

S půjčkou vyvstává risk spojený s dluhy, ale jste-li se vším obeznámeni a rozumíte-li všemu co podepisujete, zredukujete riziko téměř na nulu. Pečlivě čtěte smlouvy a případně se rozhodně nebojte na cokoliv ptát. Postup sjednání je přitom strašně jednoduchý, nemusíte nikam chodit a všechno vyřešíte z pohodlí domova. Peníze budete mít po schválení žádosti na Vašem bankovním účtu do 5 minut. Peníze z takto získané rychlé půjčky můžete použít na cokoliv a nemusíte tak nic dokládat.

Nezapomínejte si půjčku pečlivě promyslet. Jestli peníze opravdu potřebujete a nepůjčujete si jen na nepotřebnou věc. Dokonale můžete peníze využít například na pokrytí nečekaných výdajů nebo jako pomoc před výplatou. Nevíte-li si s něčím rady, obraťte se vždy na zákaznické centrum dané společnosti.

Netradiční pobyty pro dva

13.11.2014
Klasickou dovolenou u moře zná snad každý. Každodenní "kremace" na pláži ale nemusí bavit každého a tak možná nastal čas na změnu. Nabídek kam na dovolenou, výlet, pobyt nebo relaxaci je spousta a není důvod zůstat jen u osvědčené klasiky. Naštěstí nemusíte nikam chodit a všechno si můžete prohlédnout z pohodlí domova. Raději Vám uvedu takový menší příklad netradičního Slevomat pobytu pro dva, který lecčím překvapí.

Na pobyt se totiž můžete vydat i do středověké krčmy, kde zažijete opravdu tématický zážitek. Celý večer se nese v duchu středověku včetně mluvy, jídla a prostor. O zábavu není nouze, neboť pobyt většinou zahrnuje večerní program. Z vlastní zkušenosti mohu tento originální zážitek doporučit. Když vyrazíte ve dvou nebo více lidech, budete mít o zábavu postaráno. Délku pobytu si vždy volíte sami, klidně můžete vyrazit jen na jeden den, ale klidně i na týden.

To je jen jedna možnost z mnoha dalších a na internetu najdete mnoho Slevomat pobytů pro dva, ze kterých můžete následně vybírat. Jelikož se blíží vánoce, může Vám kupón na pobyt posloužit i jako skvělý dárek pro Vaše blízké.

Výhodou tohoto způsobu nakupování jsou v první řadě slevy, dále pak flexibilita termínů a pohodlí. K získání informací o místě kam se chystáte vydat, jsou Vám k dispozici uživatelské recenze a popis místa od poskytovatele. V případě nejasností se můžete zeptat zákaznické podpory. Ve výsledku tak nemusíte nikam chodit a všechno vyřešíte z domova, během několika minut a kdykoliv budete chtít.

Pobyty pro dva od slevomatu

10.11.2014
Podzim se nám krátí, zima už je za dveřmi a s ní i sníh a studené počasí, které nás zrovna do práce nežene. Někteří svůj volný čas tráví nakupováním dárků pro své blízké, jiní zase jezdí na výlety nebo jen sedí doma v teple. Dnes se Vám pokusím doporučit různé způsoby jak si i zimní počasí zpříjemnit a zažít skvělé časy.

Jednou z možností je vyrazit do ciziny, kde můžete strávit týden nebo klidně jen víkend. Vycestujte za teplým počasím a nenechte se otrávit ročním obdobím. Zdají-li se Vám ceny pobytů příliš vysoké, nebojte, díky internetu si je můžete zajistit levněji. Mezi nejvíce využívané patří Slevomat pobyty pro dva, které jsou velmi laciné a přitom pořád kvalitní. Můžete tak vyrazit na skvělou dovolenou s Vaším milovaným protějškem a úplně se přitom nezruinujete. Vybírat si přitom můžete z bohaté nabídky lázeňských, wellness, poznávacích nebo lyžařských pobytů a samozřejmě nádherných zájezdů.

Vyberte si podle chuti a v klidu z pohodlí domova. Vybraný pobyt nemusíte vždy mít jen pro sebe, ale můžete jím obdarovat i své blízké, například právě k blížícím se vánocům. Pokud nechcete cestovat po světě, ale raději zůstanete doma v Česku, i tak naleznete nespočet nabídek. Nejvíce žádané Slevomat pobyty pro dva jsou lyžařské pobyty, jelikož s trochou štěstí je sníh během měsíce tady.

V případě nespokojenosti nebo změny Vaší stávající situace můžete samozřejmě pobyt zrušit s nárokem vrácení peněz. Pokud budete mít nějaké dotazy, nezapomeňte se zeptat zákaznické podpory. Přeji nádherný pobyt!

SMS půjčka

29.10.2014
Sjednání půjčky nemusí probíhat jen s osobním sekáním, můžete si ji sjednat i na cestách z práce, v podstatě kdekoliv. K jejímu získání Vám bohatě postačí Váš mobilní telefon. Řekneme si tedy, jak celý proces funguje a na co si dát pozor.

Zpočátku samozřejmě vyberte tu pravou společnost, jejíchž podmínky Vám vyhovují a pro jistotu ještě srovnejte s dalšími finančními institucemi. Máte-li vybráno, stačí už jen na internetových stránkách dané společností prostřednictvím formuláře o půjčku zažádat. Následně bude žádost ověřena přes Váš mobilní telefon, jakmile je ověření dokončeno, získáte SMS půjčku. Celý proces zabere jen pár chvil a můžete ho bez problému celý provést z pohodlí domova.

Jako u každé půjčky si musíte všímat i rizik s nimi spojený. Dobře si zjistěte RPSN, úrokovou sazbu, dobu splácení, sankce za nezaplacení včas a možná východiska při neschopnosti splácet. Tímto způsobem Vás nic nepřekvapí a nedostanete se do problémů. Vždy když si v něčem nebudete jistí, kontaktujte zákaznické centrum a vyřešte s nimi svou SMS půjčku.

Řešte nedostatek peněz bez stresu

26.10.2014
S penězi má problém velké množství lidí, v naprosté většině si bohužel problémy způsobí sami. Půjčky mohou být dobrým sluhou, ale také zlým pánem a proto se vyplatí vědět kde a jak si půjčku zajistit. Půjčka se dá krásně využít například před výplatou, kdy se stane doma nějaká havárie a Vy nemáte na zaplacení. Jinou událostí je zpožděná výplata, složenky přeci jen nepočkají.

Ačkoliv si můžete sjednat opravdu rychlou půjčku během pár minut, je pořád třeba dodržet základní pravidla. Nesjednávejte hned první půjčku, na kterou narazíte, raději vybírejte. Co je nejdůležitější, pečlivě čtěte všechno, co budete podepisovat a ujistěte se, že všemu rozumíte. Vždycky si zjistěte, jak byste případně mohli řešit potíže se splácením. A hlavně nikdy nesplácejte půjčku půjčkou!

Samozřejmě vybírat tu správnou nabídku je nejlepší s pomocí specialisty, pokud ale o žádném nevíte, bohatě postačí udělat si průzkum sám. Rychlou půjčku můžete po většinou získat pomocí 3 jednoduchých kroků. Vyplníte formulář, ozve se Vám zaměstnanec společnosti a nakonec jen vyčkáte na schválení Vaší žádosti. Půjčovat si můžete i opakovaně, tedy v případě že Vaše předchozí půjčky jste splatili poctivě.

Půjčky se nemusíte bát, může Vám hodně pomoci při řešení Vaší finanční tísně, stačí jen správně postupovat.

Nebojte se půjčky bez registru

25.10.2014
Jste-li při žádání o půjčku neustále odmítáni, bude k tomu jistě nějaký důvod. Nedostačující příjem, nevyhovující bonita nebo záznam v registru. Existuje však možnost jak půjčku můžete získat, jen se zamyslete, zda ji opravdu potřebujete.

Možnost o které jsem mluvil je právě nebankovní půjčka bez registru, přičemž je třeba pečlivě vybírat u jakého poskytovatele si půjčku sjednáte. Nejjednodušším způsobem jak si o společnostech něco zjistit je navštívit jejich internetové stránky. Zjistíte podmínky, výhody i nevýhody. Pokud stále nebudete vědět, je dobré poradit se specialistou. Nikdy s výběrem nespěchejte a raději pomalu a pečlivě selektujte.

Nebankovní půjčku bez registru je možné si sjednat v podstatě skoro v každém případě a peníze lze použít na cokoliv neboli je půjčka neúčelová. Peníze lze ve většině případů dostat na účet ještě v ten samý den podání žádosti. Nezapomínejte na řešení problémů se splácením a zjistěte si, jak je možné postupovat. Ve většině případů nikdy není špatné kontaktovat zákaznický servis a řešit všechno s nimi. V žádném případě problémy neodkládejte a raději všechno řešte co nejdříve.

Zajistěte si bezproblémovou půjčku

24.10.2014
Nikdo není v bezpečí a finanční potíže si mohou najít cestu ke každému z nás. S trochou znalostí se však lze se situací vyrovnat velmi jednoduše. Půjček se bát nemusíte, jen je musíte respektovat a vědět co obnášejí. Například sjednávat si půjčku když víte, že to není bezpodmínečně nutné, je risk a pokud se chcete zdaleka vyhnout problémům, sjednejte si půjčku jen v krajním případě.

Když už opravdu víte, že se do půjčování chcete vrhnout, je dobré vědět, co k tomu budete potřebovat. Půjčky můžeme rozdělit na bankovní a nebankovní, přičemž každá z nich má jiné náležitosti. U bankovní půjčky je nutné doložit své příjmy za poslední 3 měsíce, být bez záznamu v registru a schválení půjčky trvá déle. Nicméně půjčka bankovní má po většinou výhodnější úrok. U půjčky nebankovní nemusíte dokládat Váš příjem, a pokud máte záznam v registru, není žádný problém. Nebankovní společnosti si navíc neprověřují Vaší bonitu, tak se proces schválení zrychlí a Vy tímto získáte opravdu rychlou půjčku.

Postup s jakým o půjčku žádáte, je také rozdílný. Zatímco pro bankovní půjčku musíte do finanční instituce minimálně jednou, tak u nebankovní nemusíte navštívit instituci vůbec. U nebankovní půjčky tedy stačí jen zavolat na určené číslo, domluvit se z operátorem a vyčkat na schválení, rychlou půjčku tak můžete mít už za pár minut na Vašem bankovním účtu.

Výběr zůstává samozřejmě jen na Vás a na Vaší nynější situaci. Půjčka Vám může i dobře posloužit když víte co obnáší a jste si vědomi všech rizik. Proto vždy pečlivě čtěte podmínky a ujistěte se, že všemu bez výjimky rozumíte.

Jak jednoduše získat půjčku?

23.10.2014
Nikdo netouží dostat se do finanční tísně, ale problémy si najdou každého a situaci je nutné řešit ihned. Řešení potíží s financemi můžete vzít do vlastních rukou nebo je možné obrátit se na specialistu. Ať se situace zhostíte jakkoliv, s největší pravděpodobností dospějete k názoru, že krátkodobá půjčka bude to pravé.

Předtím než se vrhnete do vyplňování žádosti o půjčku, ujasněte si, o jakou půjčku chcete zažádat. Nikdy si neberte půjčku na splacení jiné půjčky, dostali byste se jen do větších problémů. Nezapomínejte si pročíst všechny náležitosti všech nabídek a nechte si raději udělat nabídek více. Pokud dodržíte alespoň těchto pár pravidel, snadno budete získávat půjčky ihned a bez rizika.

Nejjednodušším způsobem srovnávaní a prohlížení nabídek půjček je na internetu. Všechno přitom můžete řešit z pohodlí domova a v klidu, bez čekání ve frontě a složitého cestování po finančních institucích. Pokud máte záznam v registru, obraťte se raději na nebankovní společnosti, které nabízejí půjčky ihned, bez registru a kontroly příjmu. Mějte však pořád na paměti možná rizika a připravte se na ně.

Jediné co musíte ve skutečnosti udělat je vybrat si z nabídek tu pravou, která Vám vyhovuje a má výhodné podmínky. Pokud si s něčím nejste jisti, nikdy se nebojte zeptat. Proces Vám zabere jen pár minut a po schválení žádosti budete mít peníze téměř ihned na účtu.

Jak rychle řešit finanční tíseň?

22.10.2014
Některé situace v životě si žádají okamžitou pozornost a je třeba je řešit co nejdříve a co možná nejrychleji. Finanční potíže nám mohou napáchat pěkné škody. Pokud jste se již dostali do situace, kdy do výplaty zbývá ještě nějaký ten pátek, ale Vy potřebujete peníze teď, lze tuto situaci řešit vhodnou půjčkou. Ve výsledku můžete peníze použít na cokoliv, ať už na nutné opravy v domácnosti, účet za elektřinu, tak klidně i na časem omezenou výhodnou nabídku ceny výrobku.


Jednoduše potřebujete rychlou půjčku, kterou lze sjednat během pár minut, a potřebné peníze můžete mít na účtu ještě ten samý den. Rychlou půjčku Vám nabídnou nebankovní společnosti, tudíž si nemusíte lámat hlavu se záznamem v registru a kontrolováním příjmu. Díky zjednodušenému potvrzovacímu procesu je celá půjčka o mnoho rychlejší.

Nebankovní společnosti propagují své nabídky nejrůznějšími způsoby, ale nejvíce efektivním a pro Vás nejpřehlednějším jsou nabídky na internetu. Všechno si můžete přečíst z pohodlí domova a sjednání provedete také bez jakéhokoliv složitého navštěvování finančních institucí. Převod peněz probíhá online na Váš bankovní účet a převod je téměř okamžitý. Rychlá půjčka se tak stává vhodným řešením překvapivých situací.

Nikdy však nezapomínejte na možná rizika s půjčováním peněz a nezadlužujte se zbytečně. Nepůjčujte na splacení jiné půjčky a raději danou situaci řešte jiným způsobem. Neuvážené půjčování Vám může napáchat více škod než užitku. Spoustě potížím se také vyhnete tím, že si najdete více než jen jednu nabídku. Všechny potencionální nabídky si nakonec vyrovnejte a vyberte si z nich jen tu, která zcela odpovídá Vaším požadavkům. Nikdy se sjednáváním půjčky nespěchejte!

Rady jak si bezpečně půjčit

14.10.2014
Nejlepší možností je, že budete vše platit ze své vlastní kapsy, to ale je někdy nemožné a musíte si půjčit. Půjčky jsou nejvíce využívány na pořízení domu, bytu či automibilu. Pokud budete dodržovat pár základních pravidel, půjčka nemusí být nikterak nebezpečná.


1. Vybírejte pečlivě
Rozvážně vybírejte společnost nebo společníka, u kterého si půjčku zřídíte. Nejlépe uděláte, když zvolíte bankovní instituci nebo prověřenou úvěrovou společnost. Úvěrové společnosti mají v nabídce také produkty jako půjčka před výplatou nebo rychlá sms půjčka. Rozhodně se nenechte ošálit nabídkama, které dostanete na lístečku na ulici. I když se může zdát, že podmínky jsou výhodné, není tomu tak. Takové půjčky mohou mít skryté poplatky a vysoké sankce za pozdní splátky.

2. Mluvte pravdu
I když na tom nejste finančně dobře, žádné informace netajte. Pokud byste bance řekli, že momentálně nemáte zaměstnání, může se to nepříznivě projevit ve vašem splátkovém kalendáři. Banka vám nebude moci nastavit splátky podle vašeho stavu a může se tak stát, že nebudete schopni půjčku splácet. I v rodině je nutné říkat vše popravdě. Rozhodně není rozumné manželce nebo manželovi tajit, že jste si pořídili půjčku, protože v tomto případě, se automaticky stává spoludlužníkem.

3. Čtěte
Číst pozorně smlouvy je základ a u půjček to je dvakrát tak důležité. Neměli byste smlouvu přelétnout narychlo, ale pozorně ji přečíst celou a to včetně dodatků a příloh. Pokud nebudete něčemu rozumět, neváhejte se zeptat. Na smlouvě by měla být uvedena výše půjčky, celková splatná částka, doba půjčky, týdenní nebo měsíční splátky, sankce při různých situacích, případné navýšení a do kdy je nutné půjčku splatit.

4. Rozhodčí doložka
Na rozhodčí doložku si dávejte pozor. Pokud totiž dostanete pocit, že jste požkozeni, váš problém se nebude řešit u soudu, nýbrž u rozhodce. U něj je ale poněkud težší ubránit své zájmy.

5. Hlídejte si termín
Ať už je to půjčka před výplatou, sms půjčka nebo úvěr u bankovní instituce, důležité je hlídat si termíny splátek. Neuděláte si tak zbytečné problémy a nebudete muset platit sankce za pozdní splátky.

Kousavé MS 2014 ve fotbale

25.07.2014
Jste-li fanoušek fotbalu tak zajisté víte jaká to nehoráznost proběhla na hřišti při zápasu Uruguay vs Itálie. Luis Suárez si poněkud "pochutnal" na jednom ze soupeřů, konkrétně byl obětí Giorgia Chiellini. Je to už potřetí co se Suárez tímto způsobem provinil. Jaký důvod má k takovýmto "zákrokům" zůstává otázkou. Na zápase nebyl potrestán, ale dodatečně byl fotbalista potrestán v podobě čtyřměsíční absolutní fotbalové abstinence a devítizápasové stopky na úrovni reprezentace.

V roce 2010 v dresu Ajaxu kousl do ruky Otmana Bakkala z Eindhovenu a dostal zákaz na 7 utkání. Teprve před rokem se incident opakoval, tentokrát kousl hráče Branislava Ivanoviče z Chelsea a nezahrál si 10 zápasů. Zvláštní případ, skoro bych až řekl, že brzy v sázkové kanceláři Fortuna přibude nová položka "Kousne si Suárez?". Nicméně tentokrát fotbalista na svůj prohřešek reagoval a téměř ihned se Chiellinimu omluvil. Ten omluvu přijal a vyjádřil svůj nesouhlas s trestem Suaréze, podle Chielliniho je přemrštěný a měl by být mírnější.

Ačkoliv je Suárezův zákrok drzý a neslušný, zdaleka není tak ošklivý jako útok, za který byl v roce 1994 potrestán hráč Mauro Tassotti. Jednalo se o velmi ošklivý a zákeřný úder loktem. Tassoti dostal tenkrát za trest stopku na osm zápasů. To je zatím nejdelší trest, který byl doposud na mistrovství světa udělen.

O Suárezovi můžete na internetu najít spoustu článků a co je hlavní, najdete spoustu vtipných obrázků. Uvidíme jestli se podobný incident v příštích letech stane, a kdyby ano, myslím, že to bude fotbalistův konec. Nicméně nezbývá nám, než věřit Suárezovím slovům, že se incident už nebude opakovat. Kdo ví, třeba nakonec Fortunaopravdu vytvoří novou možnost a budeme si vsázet na zranění ve fotbale.

Grilování je tu!

22.07.2014
Kamarádi, vychlazené pivečko, skvěle ugrilované a šťavnaté masíčko. No neláká Vás to? Udělejte si o některém víkendu, kdy máte volno, malou grilovací sešlost. Na přípravě masa není nic těžkého a výsledek rozhodně stojí za to. Skvělá příležitost, sejít se s kamarády a promluvit si o všem možném. Dnes si tedy povíme něco málo o správném grilování a co k tomu potřebujete. Nebojte se, nic složitého na tom není.

Takže jak Vám může být hned jasné, potřebovat budete gril, maso, koření na maso, olej, pečivo a případně nějaké omáčky (tatarské, steakové). Maso si vyberte jaké chcete, jaké chutná právě Vám! Pokud máte čas den předem, určitě se hodí maso namarinovat dopředu a nechat odležet v lednici alespoň jeden den. Maso tak nasákne vůni bylinek a celkově koření. Pokud by jste nevěděli kde suroviny sehnat, určitě si prohlédněte nový Penny leták, ve kterém najdete naprostou většinu potřebných věcí. Doporučuji sledovat počasí a naplánovat si grilování podle toho. Jinak se Vám taky dost dobře může stát, že budete grilovat v dešti.

Teď se dostáváme k samotnému masu. Příprava je velice jednoduchá, pokud se tedy nebojíte syrového masa dotknout. Postačí středně velká mísa (podle množství masa), smícháme v ní nejdříme koření s olejem a následně do ní vložíme i maso. Všechny kousky pečlivě potřete a vmasírujte marinádu. Pokud hledáte nějakou speciální marinovací směs, porozhlédněte se po internetových stránkách o grilování nebo "jukněte" do Penny letáku, kde občas najdete i netradiční hotové marinády v akci. Maso tedy máme namarinované a vložíme jej tedy do ledničky aby se hezky uleželo. Druhý den, kdy jdete grilovat tak budete mít masíčko připravené a zaručuji Vám, že bude vynikající. Doplnit tuto smyslnou chuť může samozřejmě vychlazené pivečko a atmosféru dodají kamarádi.

Užívejte skvělého počasí a grilování zdar!

Osvěžující rady proti parným dnům

07.07.2014
Vedro a dusno je v tomto ročním období opravdu všudypřítomné. Jak se osvěžit a udržet si tělesnou teplotu pod 50°C? O tom si dnes něco málo povíme a snad Vám poradím i něco nového. Díky akcím v obchodech můžete nakoupit nápoje i potraviny za skvělé ceny. Stačí jen sledovat pravidelně vycházejicí letáky na našem webu AkceDNES.cz.

Základem je samozřejmě dodržovat pitný režim. Mějte tedy doma zásobu minerálních vod, perlivých, ochucených nebo obyčejných. Výběr nechám na Vás, ale denně byste měli vypít něco kolem 2l vody. Je lepší nechávat si nápoje v chladničce a pít je chlazené, osvěží Vás tak více. Pokud zrovna doma nemáte žádnou balenou vodu a nechce se Vám pít jen vodu z kohoutku, existuje řešení také. Stačí mít doma alespoň jeden citrón. Ten můžete do vychlazené vody buďto vymačkat nebo jen nakrájet a nechat louhovat. Podle chuti můžete přisladit. Tímto způsobem si tak uděláte vynikající, osvěžující nápoj a pokud máte v mrazáku připravený led, kombinaci to jen vylepší. Kaufland leták v současné době nabízí minerální vody Aquila Aqualinea za skvělou cenu, klidně si tam tedy "skočte" a nakupte pár balíků.

Pití bychom tedy měli hotové a přichází na řadu otázka "Co v tomhle pařáku jíst?". Je to naprosto jednoduché a příprava jídla Vám ani nezabere tolik času. Udělejte si salát, ovocný, zeleninový, těstovinový. Opět záleží čístě na Vás jaký zvolíte, ale zaručuji, že Vás takovéhle jídlo krásně osvěží. Navíc v Kaufland letáku najdete slevy na ovoce i zeleninu, takže se nemusíte bát velké útraty. Vynikající salát si uděláte z na kostičky nakrájených, opečených kuřecích prsou, papriky, rajčete a těstovin, klidně můžete místo těstovin použít ledový salát a doplnit jakoukoliv zeleninu kterou máte rádi. Fantasii se meze nekladou a tak si můžete udělat salát, přesně podle svojí představy. Bude Vám v tomhle horkém počasí chutnat rozhodně víc, než kuře na paprice.

Proti velkým teplotám se můžete chránit také vlkým tričkem či pokrývkou hlavy. Nejjednodušší je samozřejmě jít k vodě a čas od času si namočit celé tělo.

Prodejny Billa nyní nově i na benzinkách Shell

05.06.2014
Spojení obchodního řetězce s potravnami a čerpací stanice má v Česku premiéru. Supermarkety Billa budou v čerpacích stanicích Shell otevřené 24 hodin denně. Každá prodejna nabídne přes 1000 prodejních položek a i teplé občerstvení. První takovou čerpací stanici najdete v Praze 4 ve Vídeňské ulici. AkceDNES.cz Vám bude zobrazovat leták Billa i z těchto provozoven. V průběhu června 2014 budou otevřeny další čtyři obdobné prodejny a expanze má pokračovat.

Tento koncept pochází z USA. Funguje to tak, že obsluha čerpací stanice Vám dotankuje nádrž, zatímco vy si v obchodě nakoupíte. Následně vše zaplatíte najednou u pokladny. Tento způsob nakupování a tankování současně je v zahraničí velmi populární. Přináší mnoho výhod a ušetří nejen peníze, ale především čas.

Osvěžte se s letáky

03.06.2014
Je krásný letní den a to je čas na delší procházku nebo také sportování. Po delší aktivitě začnete být více unaveni a máte chuť se osvěžit nějakým chutným nápojem. V tom případě Vám ale nezbývá nic jiného než najít otevřenou restauraci nebo obchod. V restauraci utratíte víc peněz a když už takhle přemýšlíte o penězích, proč si rovnou nenajít levné pití online. Stačí když si otevřete naše stránky a hned budete vědět kde nakoupit a přitom ještě ušetřit.

Ne, dobře, uznáváme, že tohle je trochu naivní představa, většina z nás by si pití koupila v restauraci a ještě by byla ráda za obsluhu. Pokud se ale snažíte ušetřit, není od věci naplánovat si Váš velký nákup podle akcí a slev. Aktuálně se v letácích nachází velké množství nápojů v akci. Například takový Kaufland leták nabízí zlevněné alkoholické nápoje a minerální vody, z nichž například Mattoni je zlevněná až o 41%.

Pánové jistě také ocení, když mohou nakoupit své oblíbené pivo ve slevě. Konkrétně Penny leták má v nabídce zlevněný Gambrinus 1,5l z 37,90 Kč na 26,90 Kč. Další výhodnou koupí je balení piva Gambrinus Excelent po osmi kouscích za krásných 99,90 Kč.

Nepijí ale jen dospělí, i děti mají své oblíbené značky nápojů. Jistě nám dáte za pravdu, že děti maji nejraději sladké nápoje. To co nám, dospělým, už moc nechutná, po tom se mohou děti utlouct. Je krásné, jak se s věkem vyvíjejí i chuťové buňky. Málokdy narazíte na nějakého tatínka nebo maminku, kteří by se oddávali sladké chuti černočerné Coca Coly. No ale co naděláte, děti to mají prostě rády. Když si tedy rozkliknete Albert leták, můžete narazit na Kofolu, která je nyní také zlevněna z 27,90 Kč na 17,90 Kč. Tak těm prckům udělejte radost a nakupte do zásoby.

Slevy na pobyty

28.05.2014
Velkou část Čechů lákají destinace jako Chorvatsko, Itálie nebo Slovensko. Větší zájem ale začíná být i o výlety do českých hor a hotelů, které nabízí mnoho možností vyžití a strávení volného času buď o samotě nebo s rodinou či přáteli.

Čerstvý vzduch, nádherná krajina a zelené lesy českých hor jsou velkým lákadlem tuzemských turistů. Když k tomu ještě přidáme několik wellness aktivit, vyklube se z toho příjemně strávený víkend. Víkend se dá pojmout jako romantický odpočinek či vhodný čas k rozjímání nebo také jako sportovní událost. Možností ke sportu je mnoho, od cyklistiky k adrenalinovým zážitkům, záleží na co máte chuť. Hlavní výhodou je, že takový víkend Vás vůbec nemusí vyjít draho. Slevové portály nabízejí výhodné slevy na pobyty, ze kterých si opravdu vybere každý.

Jedním z míst, na které jsou poskytovány zajímavé slevy je České Švýcarsko. České Švýcarsko se nachází u hranic s Německem nedaleko města Děčín a nabízí mnoho vyžití. Můžete se buď kochat nezaměnitelnou přírodou nebo navštívit zdejší zoologickou zahradu. Za zmínku jistě stojí návštěva Pravčické brány, soutěsek Hřensko nebo muzea psacích strojů v České Kamenici. Pokud máte rádi větší rozhled, jistě nesmíte vynechat návštěvu místních rozhleden a vyhlídek, které Vám poskytnou nezapomenutelný pohled.

Dalším nádherným místem je Šumavský národní park, který je více než vhodný k uspořádání turistického zážitku. I na tuto oblast jsou poskytovány poukazy, které také mimo jiné zahrnují slevy na jídlo a pití. Nejenže se tedy pokocháte, můžete se i kvalitně najíst za zlomek ceny. Atraktivními místy na Šumavě jsou zcela jistě Prášily a nedaleké Přášilské jezero, ke kterému vede úzká cesta obsetá kameny a překážkami. O dobrodružství tedy není nouze!

Doufáme, že jsme Vás aspoň trochu inspirovali a že se nyní vydáte za poznáním krásy české země!

Kurzové sázení s Fortunou

14.05.2014
Před pár dny jsme na blog psali o našich začátcích s kurzovým sázením u sázkové kanceláře Fortuna. No a v neděli na blogu vyjde další článek o tom jak nám to jde a jaké máme vize do budoucna. Cítíme ale povinnost trochu více přiblížit, o co se jedná.

Základní definicí sázkaře je, že sázkař hádá výsledky událostí, které podloží finančním vkladem, tedy sázkou. Nejsou to ale jen sázkaři, kteří tvoří celou komunitu. Důležitým a nepostradatelným prvkem je pořadatel kurzových sázek a také bookmakeři. Pořadatelem je v našem případě sázková kancelář Fortuna, která předvídá pravděpodobnosti výsledků událostí a podle toho určuje kurzy.

Není to ale jen sázková kancelář, která určuje kurzy. Jsou to právě ti již zmiňovaní bookmakeři. Bookmakeři jsou odborníci v různých oblastech a podle toho také vypisují kurzy na oblast, o kterou se zajímají. Jejich úkolem je získávat a vyhodnocovat informace, které ovlivňují výsledky sázkových událostí. Dle jejich rozhodnutí se poté liší kurzová nabídka. Rozdíl mezi bookmakerem a profesionálním sázkařem není skoro žádný.

Zajímavé jsou také marketingové praktiky sázkových kanceláří. Zřídka totiž nastávají situace, kdy pořadatelé nastaví kurzy tak, aby na nich za každé situace pořadatel nevydělal ani korunu. Hlavním důvodem je být zajímavější oproti jiným sázkovým kancelářím a snaha přetáhnout zákazníky. Tato situace obvykle nastává během dění nějaké významné sportovní události, kdy je velká šance oslovit nové zákazníky, kteří obvykle nesází, jen sledují aktuální výsledky a teprve si vybírají svou sázkovou kancelář. Takovou událostí může být například kurzové sázení na fotbal. Pro tyto nové zákazníky je pak stanovený kurz hlavním faktorem při výběru sázkové kanceláře.

Využijte slev na dovolenou

13.05.2014
Dneska je venku pěkně škaredě, to s námi musíte souhlasit. Vypadá to, jako by měla každou chvílí začít noc a my bychom se uložili ke spánku. To bohužel ještě chvilku potrvá a tak by bylo dobré se něčím zabavit.

Co takhle si naplánovat letní dovolenou? No proč ne, internety jsou plné zajímavých nabídek a možností jak strávit dovolenou ať už s rodinou nebo jen s přítelem či přítelkyní. Stačí se podívat na slevové portály, které nabízejí slevy na ubytování a zájezdy. Jednou z nejnavštěvovanějších destinací je Chorvatsko, které nabízí spoustu vyžití. Koupání v moři, procházky po pláži a nebo navštěvování památek. To vše můžete mít a ještě k tomu za skvělé ceny.

Většinou však v ceně nebývá započítána cesta. Tu si budete muset dokoupit. No a nebo pokud Vás pojede víc, můžete vzít automobil a cestou se střídat, i to je zvládnutelné. Další destinací, která je hojně navštevovaná je Itálie. Proč si tedy nezajet na pravou Italskou pizzu a zároveň si zadováďet v moři. Tyto slevy Vám poskytnou vše co se Vám zamane.

Dávejte si ale pozor na hodnocení hotelů. Někteří lidé toto hodnocení přehlížejí ale tak by to být nemělo, záleží na něm hodně. Je to tedy dobrý ukazatel toho, zda budete se zájezdem spokojeni. Dále si pozorně přečtěte veškeré instrukce, ať pak nejste překvapeni díky poplatkům za neobsazená lůžka apod.

No tak na co čekáte, vyhledejte si slevy, se kterými budete jistě spokojeni.

Co bude v novém letáku Tesco?

12.05.2014
Každý týden pravidelně vychází nový leták v Tescu. Takže ani tento týden tomu není jinak a ve středu tu bude leták v celé jeho kráse. Nabízí opět super slevy na nejrůznější potraviny, drogerii ale i na elektroniku a textil. No klasicky pokud sem půjdete nakupovat většinou najdete všechno co potřebujete. Takže jestli potřebujete doplnit nebo jen zásobit svojí domácnost, ať už o potraviny nebo drogerii určitě se stojí za to podívat na jejich leták, slev rozhodně využívejte. V dnešní době se hodí ušetřit vážně na všem. Přeci jistě znáte úsloví "kdo šetří, má za tři" ne?

Znáte ten hlad mezi snídaní a obědem, oběděm a večeří nebo po večeři? Jasně musíte znát, existuje i řešení a říká se mu svačina. Co si ale ke svačině dát, ono jíst pořád jen chleba a chleba není zrovna chutné. No ale Tesco leták Vás může inspirovat. Najdete v něm třeba slevy na jogurty, a takový jogurtík s rohlíkem je vcelku dobrá svačinka která Vás i dobře zasytí. Pokud máte děti, určitě svačinky ocení. Má se jíst pravidelně po celý den správně 5x denně. I když to zrovna nemusíte dodržovat, občas svačinka doslova "bodne" a tak Vás tedy posílí. Lepší si dát něco k snědku než sedět a poslouchat své nespokojené břicho...

Pokud jste vlastníkem Dolce Gusto a rádi si tedy dopřejete šálek dobré kávy po ránu, využijte skvělých slev na náplně do kávovaru, které Tesco leták také nabídne. Určitě není od věci se i zásobovat, proč utrácet více, když můžete ušetřit a mít tak více peněz třeba na něco jiného. Pokud nemáte tento kávovar a rádi si dáte kávu, najdete v letáku slevu i na normální mleté kafe. Šálek tohoto božského nápoje po ránu, v práci nebo jen tak doma Vás určitě povzbudí a od ruky půjde hned všechno lépe. Tak se připravte a ve středu můžete hned vyrazit za slevami do Tesca!

Co nabídne Rossmann leták

11.05.2014
Jednou začas se každý z nás do té drogerie podívá, ať už v nějakém větším obchodě nebo jen v klasické drogerii jakou je právě Rossmann. Nakupování hygienických potřeb, parfémů, pracích prášků a všech věcí pro které prostě do drogerie jdete, se může pěkně prodražit. Nic není levné a zaručeně nic není zadarmo, v dnešní době má všechno svojí cenu a ne zrovna malou. Takže se musíme snažit ušetřit kde se dá, sledováním letáků a využíváním slev určitě ušetříte nemalé peníze. Pokud Vám tedy doma chybí nějaké potřeby, vzhůru do Rossmanna, protože právě zítra bude vycházet nový leták.

Pečujete dostatečně o svou pleť? Pokud ano rozhodně uvítáte akci, kterou nabídne Rossmann leták. Najdete tu různé pleťové krémy za velice pěknou cenu a tak o sebe můžete pečovat a zároveň šetřit nějaké ty peníze. Pokud ne tak určitě vyzkoušejte výživné krémy, proč to také nezkusit když jsou v akci a nemusíte hned utrácet tisíce. Přeci jen, člověk by měl zkusit všechno. Pokud potřebujete vyloženě make-up, tak nebojte, v letáku je taky. Pánové samozřejmě asi nic z toho co bylo zmiňováno nevyužijí, ale proč neobdarovat někoho blízkého, není to tak drahý dárek a určitě potěší.

Každý potřebuje někdy vonět a nemyslím tím jen se umýt to je samozřejmost, ale nějaká ta příjemná vůně se Vám bude určitě hodit. Na pohovor, schůzku nebo třeba rande. Navodíte dobrý dojem a i Vy si budete připadat lépe, vyjímečně. Také nemusíte přehnané částky, Rossmann leták zajistí že si nakoupíte skvělou vůni a nebudete mít výčitky, že jste dali za nějakej sprej hrozné peníze. První dojem je důležitý tak buďte připraveni a nepodceňujte situaci. Sice můžete být právě umytí a mít na sobě čisté a voňavé prádlo, ale boj s potem je tu pořád...

Doba mobilních telefonů

09.05.2014
V dnešní moderní době má opravdu mobilní telefon každý, děti, rodiče i senioři. Pokud mají rodiče strach o své děti kde jsou, není nic jednodušího než své drahé ratolesti zavolat a zjistit kdy přijde domů nebo kde se toulá. Určitě se také mobilní telefon hodí, když se někde zdržíte a potřebujete dát vědět, že na schůzku dorazíte později. Dnes se prostě bez tohoto zázračného přístroje nikdo neobejde a je skoro až nutností ho vlastnit. Bohužel volání zadarmo není a nikdy nebude.

Pro spojení našich hovorů a doručení našich sms tu, jak jistě víte, máme různé mobilní operátory. Ti nám neustále zasypávají nabídkami nových tarifů, otázkou zůstává jestli si tím opravdu zajistíme levné volání... V Česku máme hned tři velké giganty o kterých jste určitě slyšeli. Paušální tarify bývají výhodné, ale jen pokud opravdu využijete služby, které platíte, naplno. Pokud máte raději kontrolu nad tím, že zaplatíte jen to co opravdu provoláte a "prosmskujete", můžete zvolit předplacenou kartu.

Pokud zrovna potřebujete zavolat někomu do ciziny, může se Vám to pěkně prodražit. Oproti klasickému volání v ČR je volání do zahraničí podstatně dražši a tak pokud nemáte zařízený vhodný tarif, můžete ve finále zaplatit dost velkou čásku. Je tu samozřejmě možnost jak si zařídit i volání v zahraničí nebo do zahraničí za rozumné peníze. První možností je právě vhodný tarif a druhou pak využít služeb virtuálních operátorů, kteří mohou být v některých případech i o dost výhodnější. Rozhodně se tedy stojí za to občas i na nabídky takzvaných "virtuálů" podívat. Právě s virtuálními operátory se v poslední době takzvaně "roztrhl pytel". Vyznat se tak ve všech nabídkách a zjistit který operátor Vám nabídne opravdu levné volání je pak dost obtížné. Samozřejmě má každá společnost i webové stránky a tak si všechny informace můžete dohledat na internetu a nemusíte hned všechno obcházet. Takže stači doma zasednout k počítači, všechno co Vás zajímá si zjistit a třeba zjistíte, že můžete volat a posílat sms ještě levněji.

V Kauflandu určitě ušetříte

08.05.2014
Ano klasický Kaufland, včera vyšel nový leták a opět v něm naleznete spoustu zajímavých slev. Jednou na ten nákup musíte a když už víte, že v tomto obchodě nakupuje právě nejvíce Čechů, tak proč nejít právě sem. V jeho nabídce naleznete jak osvědčenou českou kvalitu, tak i zahraniční potraviny. Proto kdykoli jdete právě sem, můžete vždy zkusit něco nového. Když si ještě před nákupem "projedete" leták určitě ušetříte i nějaké ty peníze.

Ovesná kaše. Jáké dojmy to ve vás vyvolalo, pochybuji že nějaké super nadšené. Ale co by mohli změnit Váš názor je fakt, že ovesná kaše od Emco je s příchutí a chutná skvěle. Dobře zasyti a její příprava zabere jen pár minutek. Skvěle se hodí na snídani, svačinku a nebo jen jako lehká večeře. Nový Kaufland leták umožňuje koupit ovesnou kaši za skvělou cenu, můžete si tak dopřát chutné jídlo a zdravé jídlo za přijatelnou cenu. Minimálně to určitě stojí za zkoušku.

Máte děti? Pokud ano, tak jistě chápete že péče o ně bývá leckdy dost náročná a především se to pěkně prodraží. Kupování oblečků, plenek a jiných věcí vyjde stále dráž a dráž. Nicméně není nad to sledovat pak ten spokojený výraz na obličeji vašeho děťatka. Kaufland leták má pro Vás pěkné akce, které potěší. Ušetříte například za plenky a přesnídávky, ale i jiné pamplsky které své ratolesti můžete dopřát. Všechno kvalitní, takže se nemusíte bát, že byste svému děťátku nějak ubližovali. Tak se vrhněte do obchodů a ušetřete co se dá.

Nový leták Interspar

07.05.2014
Každý někdy musí nakupovat a co si budem povídat, levné ty nákupy většinou nebývají. Určitě se tedy stojí za to občas podívat na nějaké ty akční letáky a využít tak možnosti ušetřit. Právě dnes ve středu, jako každý týden vyšel nový pravidelný leták od Intersparu který laká na spostu zajímavých věci a dává tak možnost právě ušetřit nějaké ty peníze. Rozhodně stojí za to si ho minimálně projít a zjistit co zajimavého nabízí.

Občas si každý z nás dá nějaké to těžší jídlo, které si zaslouží spláchnout vychlazeným pivečkem, nebo si pivko rádi dáte jen tak, to už je čistě na Vás. Do parných dnů se zase spíše hodí ochucené, jen tak v plechovce. Skvěle osvěží a rozhodně zachutná, stačí jen vybrat tu správnou příchuť, která sedne právě Vaší chuti. V tomto Vás určitě nový Interspar leták potěší, jelikož nabízí právě pivo v akci, ochucené, lahváče, ale i v 1,5l láhvi. Tak si můžete vybrat právě to, které chcete a ušetříte i peníze. Užívejte si tedy zlatavého moku jak jen chcete.

Dobrá snídaně je základ, někteří tvrdí, že právě snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Samozřejmě je zcela na Vás, zda tomu uvěříte nebo ne, ale posnídat a pak neposlouchat celé dopoledne kručení v břiše, rozhodně na škodu není. Každý určitě na přípravu snídaně moc času nemá a tak postačí i nějaké ty kukuřičné lupínky a nebo jen jogurt s křupavým rohlíčkem. Uvidíte , že den hned bude veselejší a bude se Vám i všechno lépe dělat. Interspar leták se snídaní pomůže, najdete v něm třeba slevy na jogurty a tvarůžky, tak můžete ušetřit a žít o něco zdravěji. Snídani zdar!

Cílená reklama nejlepším nástrojem

06.05.2014
Dnešní svět je plný reklam a poutačů, nevyhne se tomu nikdo z nás. Když jedete do zaměstnání, cestou se dozvíte, že Vaše ráno nebude kompletní bez šálku kávy a že s novým autem můžete jak do terénu tak na silnici. Když ale přijedete do práce, tak zapnete počítač a jste v tom znovu. Z monitoru na Vás blikají pestrobarevné bannery, které se Vám snaží vnutit perfektní lék na problém s erekcí. To ale pořád není všechno, ještě jste se nedostali do Vaší emailové schránky.

A právě ta se také občas stává terčem reklamy. Nebuďme ale tolik skeptičtí. Pokud nebudete k reklamním emailům přistupovat se znechucením, mohou se i na něco hodit. Například z Vašeho oblíbeného obchodu Vám přijde oznámení o nových slevách. Proč ne, aspoň jste v obraze. Každý si je sám svědkem, že nejednou na takovou reklamu klikl a vlastně se nic špatného nestalo. A to vše díky promyšlenému systému nazvanému direct mailing. Tento systém je jedním z mocných nástrojů marketingu. Jedná se o cílené rozesílání emailových kampaní. Základním principem je posílání komerčního sdělení pomocí emailu na subjekty, které mají zájem o takové sdělení a mohou být potencionálními zákazníky. Ano, mají zájem. Abyste dostali direct mail, museli jste s tímto zasíláním někde uvést svůj souhlas. Jedná se tedy o kompletně legální věc, protože vy osobně s tím souhlasíte.

A teď si vemte, že vlastníte firmu a potřebujete se zviditelnit. Direct mailing je pro Vás výhodná volba. Jde o jednu z nejmodernějších forem propagace Vašeho zboží, či služeb. Touto formou lze oslovit velkou skupinu lidí za málo peněz. Hlavními výhodami direct mailingu je jeho rychlost, levnost, cílenost, hromadnost a jednoduchost. Potřebujete odeslat emaily ihned? Není problém. Chcete působit reklamou jen na určitou skupinu lidí? To také není žádný problém. Již z názvu direct mailing je patrné, že komerční sdělení dostane jen určitá sorta lidí, o které je známo, že je bude zajímat. Direct mailing lze také nastavit na týdny či měsíce dopředu a o zbytek se postará stroj.

No vidíte, berte tedy komerční sdělení v emailu s nadhledem, nikdy nevíte, kdy se Vám tento způsob propagace bude hodit.

S Fortunou si vyděláte

06.05.2014
Makáte od rána do večera a stejně Vám peníze nestačí. Vzpomínáte na doby, kdy bylo vše jednoduché, kdy jste neměli žádné povinnosti. Jediné co jste museli dělat byly domácí úkoly a úklid pokojíčku. Když jste přišli ze školy, Vaší jedinou starostí bylo kdy budete moct jít ven. Pokud pršelo, zůstali jste doma a koukali jste s kamarády na telku. Ve věku kdy jste chodili na základní školu jste ještě o fotbal a hokej v televizi neměli pravděpodobně zájem. Zajímali Vás spíše filmy nebo seriály.

Když jste ale nastoupili na střední školu, čtvrtina třídy hrála fotbal a Vás to také začalo zajímat. Bohužel ale k hraní fotbalu jste neměli předpoklady, tak jste na něj alespoň koukali. Po nabrání více znalostí jste si uvědomili, že Vaše znalosti se dají skvěle zpeněžit. Jenže v tu dobu Vám ještě nebylo 18 let a něco jako kurzové sázení bylo nepřípustné. Využívali jste tak své starší kamarády, kteří měli založený účet u sázkové kanceláře Fortuna a zhodnocovali jste své kapesné. Někdy to vyšlo a někdy ne, čekali jste jen na Vaší plnoletost, abyste mohli jet na sebe.

Nyní už jste zase o něco starší, ale času na sázení a sledování zápasů je čím dál tím méně. Nicméně Fortuna také vyspěla a už Vás nenutí chodit sázet na pobočky. Stačí si jen založit účet přes internet, jednou jedinkrát zajít na pobočku aktivovat svůj účet a pak jen sázet z pohodlí domova. To krásně vyřeší Váš problém s časem a sázet můžete kdykoliv a odkudkoliv. Pokud se tedy stále zajímáte o kurzové sázky, je největší čas své znalosti prodat.

Jednoduše ušetřete se slevovými portály

05.05.2014
Život je krátký, na tom se určitě shodneme. Proč si ho tedy neužít jak nejlépe to jde? Je spousta možností jak si zpříjemnit život a zažít spoustu zábavy, adrenalinu nebo si jen užít pohodu v nějaké té restauraci. Jenže kdo na takové věci má mít peníze... Je samozřejmě možnost jak ušetřit a zároveň si naplno užít zážitku, který si vyberete. Určitě jste narazili na stránky různých slevových portálů a tak víte, že nabízejí nejrůznější kupóny. Jednoduše si vyberete zážitek a zakoupíte daný kupón, který Vám zařídí nejrůznější slevy. Tímto způsobem tak můžete své blízké obdarovat například jízdou v drahém nadupaném autě. Nemusíte ani složitě obcházet spoustu obchodů, ale stačí si jen doma sednou k počítači a pohodlně tak vybrat to pravé.

Dovolené jsou také drahá záležitost. Ono jen tak si usmyslet že zrovna letos budete u moře je jedna věc, všechno zaplatit je věc druhá. Ušetřit jen tím že si projdete pár cestovních kanceláří může být obtížné a nemusíte narazit ani na žádné výrazné slevy. Pak tu jsou právě kupony, díky nimž můžete ušetřit a užít si tak dovolenou za snesitelnou cenu. Všechno vyřídíte z pohodlí domova a nemusíte tak nikde "lítat" a stresovat se, kam že to ještě máte zajít. Samozřejmě si musíte vybrat co sedí Vám, kam chcete a kde budete chtít být ubytovaní, pak už si stačí jen vybrat to pravé a těšit se na ten skvělý relax.

Je jasné že na dlouhé dovolené nebo jiné zážitky vždy není čas, ale můžete si samozřejmě udělat radost i jinak. Například si zajít do nějaké té pěkné restaurace, dát si skvělé jídlo s partnerem či partnerkou nebo se uvolnit na nějaké té exotické masáži a užívat si tak chvíli pohody. Možností je samozřejmě více a i na těchto maličkostech můžete ušetřit. Život bez nějakého toho zpříjemnění by byl přeci nudný a tak si ho stojí za to užívat plnými doušky. Opět si všechny tyto slevy můžete prohlédnou v klidu doma a tak si třeba zrovna tu skvělou večeři vyberete v pohodlí a hned můžete rezervovat. Přeci když je možnost ušetřit, tak proč vždy platit plnou cenu?

Lidl, ta správná volba

03.05.2014
Ano Lidl, ten určitě znáte. Nabízí sezonní akce a různé zahraniční produkty a tak když máte jazyk na něco zcela jiného, určitě stojí za to využít jednu z jeho príma akcí. Bývají vždy týden, například Mexický týden Vám může nabídnout tequillu, oříšky v pikantním těstíčku a jiné potraviny, které sedí právě do Mexika. Ostatní potraviny naleznete ve slevách samozřejmě také a tak ušetříte i na běžných nákupech.

Jistě jste někdy dostali chuť na pořádného burgera, akorát samozřejmě ne z fastfoodu, ale pěkně na zahradě, na grilu. Prostě pěkně posedět s kámošema u pivka a pak zakousnout nějaké to dobré jídlo. Pokud nechcete připravovat maso celé sami a riskovat tak že se vám na grilu rozpadne nebo případně rozteče, tak si můžete v klidu koupit maso už připravené. Pak už jen koupit pivka nebo něco ostřejšího a sezení může začít. Lidl leták Vám v tomto ohledu může pomoct a můžete tak ušetřit nějaké ty peníze, případně nakoupit všeho trošku víc a pak už si jen užívat pohodu.

Pokud nevíte co si dát k večeři a vařit se vám rozhodně nechce tak Lidl leták nabízí vcelku dobré řešení. Stačí si koupit nějaký ten kousek křupavého pečiva a k tomu pařížský salát. Každopádně to můžete doplnit o nějakou tu šunku, vajíčko či okurku a tak si dopřát opravdu vydatnou večeři. Ušetříte, dobře se najíte a nemusíte vymýšlet co budete na večer "klohnit" k večeři. Kdo se má pořád vařit s nějakým tím jídlem že?

Staňte se hrdinou

29.04.2014
Všichni jsme určitě někdy přemýšleli nad tím, jaké by to bylo žít na úplně jiném světě. V našem vysněném světě, se svým ideálním já. Do tohoto světa ale můžeme proniknout pomocí počítačů skrze online hry.

Díky jejich nekonečným možnostem se můžete převtělit v kohokoli. Chcete brázdit oceány na polorozpadlé bárce, drancovat přilehlé vesnice a být obklopen zlatem? Chcete bojovat proti zlu, osvobozovat nevinné občany a stát se hrdinou světa? Nebo byste radši sledovali všechno dění v klidu nad zemí z kokpitu vašeho letadla? Nezáleží na tom, zda chcete být pirát, bojovník a nebo pilot. RPG Online hry vám dovolí stát se kýmkoli. Díky nim se podíváte do nejroztodivnějších zemí a krajin, které vás svou krásou ohromí a do kterých lidská noha nevkročila. Setkáte se také s dávno vymřelými tvory a prožijete nejeden srdceryvný příběh.
Pokud nepatříte do světa fantazie a jste spíše od přírody organizátoři, které baví budovat hospodářský a ekonomický systém, pak jsou tu strategické online hry. V nelehkém úkolu vytvoření společnosti se budete muset potýkat s problémy jako je hlad, nemoci, války a nedostatek financí. Jestli ale rádi figurujete v roli boha, je tohle pro vás určitě to pravé.
Všechny tyto a mnoho dalších příběhů můžete tvořit i se svými kamarády, protože online hry zdarma jsou určeny především pro více hráčů. Vytvoříte si tak společenství, které jen tak nějaká krize neochromí.

Sázejte s Fortunou

28.04.2014
Baví Vás sledovat sport? Chodíte na fotbalové nebo hokejové zápasy? Nikdy si nenecháte ujít důležitá utkání? Sázejte s Fortunou a zhodnoťte své vědomosti!

Od roku 2009 kdy proběhla změna v legislativě České Republiky působí na tuzemském trhu společnost Fortuna také v oblasti internetového sázení. Od té doby využívá těchto služeb tisíce sázkařů a fanoušků. Chcete být jedním z nich? Stačí se zaregistrovat pomocí jednoduchého formuláře na stránkách Fortuna, potvrdit registraci na kterékoliv pobočce a začít sázet. Pokud se opravdu vyznáte ve sportu a dokážete odhadnout výsledky nadcházejících utkání, neexistuje jednodušší způsob jak přijít k penězům. Výhodou internetového sázení je, že sázet můžete prakticky odkudkoliv. Jedinou podmínkou je mít počítač s připojením k internetu nebo chytrý telefon. Další vychytávkou kurzového sázení Fortuna je možnost sázet na různé aspekty hry a to dokonce i během rozehraného zápasu. Kurzy sázek se tak mění podle událostí během hry.

Registrací u společnosti Fortuna zízkáváte tzv. i-KONTO. V rozhraní i-konta lze spravovat sázky, vklady a také výhry. Vlastník i-konta je poté oprávněn sázet po internetu, přes mobilní telefon nebo využívat sázky LIVE. Výhodami i-konta je možnost využít bezhotovostní telefonní sázky či bezhotovostní kurzové sázky na pobočkách. Další výhodou je vedení konta zdarma nebo přehledná správa účtu online.

Nyní každý nový hráč získává společně s registrací bonus 3000 Kč a k tomu 100 Kč na ruku!

Slevové poukazy se vyplatí

22.04.2014
Žijeme v době, kdy se lidé snaží stále více šetřit a paradoxně ceny produktů a výrobků stoupají. Stoupají také i ceny služeb, zájezdů či ubytování. Proto mnoho lidí stále hojněji využívá slevové portály a nakupuje slevové vouchery. Lidé ale nenakupují ve slevách jen pro sebe, využívají tuto možnost i při nákupech dárků. Blíží-li se vánoce, narozeniny nebo svátek, je jednodušší sednout k počítači a najít vhodné dárky z pohodlí domova. Jistě je snažší vybírát z velkého množství slev než jít do obchodního centra a zabít tím celý den. V tomto případě jsou slevy a slevové poukazy nejlepším řešením.

Občas se také stává, že přemotivovaná babička dárek koupí, ale oslavenci se vůbec nelíbí. Obzvlášť když jde o oblečení, je blbé stále odpovídat na otázku proč nenosím ten svetr, že je zase v pračce, nebo špinavý nebo na sušáku. Jedná-li se o slevy, je to lehké. Buď má oslavenec rád jídlo nebo ne. Buď oslavenec rád cestuje nebo ne. Trefíte se vždy.

Nemusíte ale jen obdarovávat příbuzenstvo, čas od času můžete udělat radost sami sobě. Berte to jako odměnu za dobře odvedenou práci v zaměstnání nebo za těžce vydřené A- na zkoušce. Řadíte-li se mezi vášnivé konzumenty jídla, zcela jistě uvítáte možnost kvalitně se najíst a neutratit hodně peněz. Slevové portály také nabízejí slevy do restaurací a kaváren, kde svou gurmánskou touhu perfektně ukojíte.

Pokud máte zájem využívat slevy na zážitky, dovolenou nebo jídlo pravidelně, můžete se přihlásit k odběru novinek. Na Váš e-mail Vám budou chodit nejnovější nabídky a žádná akce Vám tak neunikne.

Velikonoční nákupy s Albertem

16.04.2014
Velikonoce jsou za dveřmi a pokud nemáte zrovna čas nebo náladu malovat nebo zdobit vajíčka či připravovat nějaké složité dekorace, určitě Vás potěší, že je možné všechny dekorace nakoupit a budete tak mít o starost méně. Jistě možná si říkáte, že nakupovat tyto dekorace a dobrůtky může být pěkně drahé. Ale jsou tu akční letáky které překypují slevami a stačí si jen vybrat.

Potřebujete něco sladkého pro Vaše ratolesti k velikonocům? Nový Albert leták nabízí hromadu sladkostí za skvělé ceny a na Vás je akorát vybrat to co dítko rádo. Velikonoce prostě bez sladkého nejdou, nějaké to vajíčko se taky neztratí. Pokud nechcete péct tradičního beránka, mazanec a vyfoukávat vajíčka, všechno můžete nakoupit za dobré ceny a nemusíte se stresovat, že nic nestíháte. Uděláte pěkné velikonoce dětem a hlavně i ušetříte.

Starším samozřejmě asi jen tak nějaké to vajíčko stačit nebude, takže se určitě bude hodit nějaká ta lahvinka něčeho tvrdšího. Albert leták pro Vás samozřejmě připravil i dobré ceny alkoholických nápojů a tak potěšíte hosty i sebe, že jste neutratili mnoho peněz. No a pokud nějaká ta lahvinka zbude, tak se nic neděje, prostě ji jen uložíte na jinou příležitost. Velikonoce se samozřejmě dají prožít jako jiný den, ale proč si kazit tak pěkný svátek a být jen doma, když se můžete minimálně sejít s přáteli a popovídat si o dětství... Hezké velikonoce vám přeje AkceDNES!

Skvělé nové akce v Kauflandu

09.04.2014
Kaufland opět nezklamal a nadělil nám poctivou várku dalších skvělých slev. Pravidělně vycházející leták Kauflandu nabízí kvalitní zboží za skvělé ceny, mimo jiné si v letáku můžete pročíst různé články a inzerce. Mezi klasickými výrobky naleznete i čerstvé exotické potraviny, které rozhodně stojí za zkoušku.

Máte doma ratolest, která potřebuje vaši péči? Kaufland leták pro vás připravil skvělé slevy na plenky, přesnídávky a jinou dětskou výživu. Sami víte, že dítě může někdy vyjít pěkně draho, všechny potraviny, oblečení... Tak proč neušetřit aspoň na něčem a zároveň mu nedopřát skvělou kvalitu, uvidíte sami že dítě bude spokojené. V letáku si určitě vyberete, ať už za účelem prostého nákupu nebo jen doplňení zásob.

Občas je dobré udělat si pěkný večer, víno u filmu, nebo klidně něco ostřejšího.proč Kde ale nějaké to pití koupit a neutratit za to veškeré zbylé peníze? Naštěstí jsou věci, kterým se říká slevy a díky nim ušetříte. Třeba Kaufland leták teď nabízí zajímavé akce na víno a jiné alkoholické nápoje. V letáku si jednoduše vyberte co vás zaujme, určitě se hodí mít doma nějakou tu lahvinku do zásoby, například když přijdou hosté.

Aktuální akce v Albertu

02.04.2014
Akční leták Albert vychází pravidelně každý týden, můžete díky němu krásně ušetřit. Albert nabízí nejen kvalitní, osvědčené české výrobky, ale i zahraniční značky. Můžete si tak vybrat podle chuti a nálady, klidně zkuste i něco nového. V obchodu najdete i drogerii a jiné například sezónní výrobky. Takže pokud potřebujete doplnit potraviny nebo jiné potřeby pro domácnost, můžete vyrazit právě do tohoto obchodu.

Grilování je parádní věc a jelikož už občas bývá i pěkné počasí, můžete se klidně zásobit. Dobré maso ke grilování prostě patří a když nechcete utratit všechny peníze, musíte se dívat po různých slevách. Právě teď vychází Albert leták a určitě Vás potěší nabídkou skvělých mas v akci. Sednout si s kamarády a udělat si při posezení a prima pokecu parádní steak je prostě bomba. Stačí si už jen vybrat ten správný kousek, svolat kamarády a grilovačka může začít.

Snídaně je hodně důležíté jídlo dne. Podle někoho i nejdůležitější jídlo dne. Jestli tedy nesnídáte, určitě začněte. Uvidíte, že se vám hned bude dělat všechno lépe a budete mít více energie. Albert leták vám to také usnadní, jelokož nabízí jogurty, lupínky a čaje v akci. Ke zdrávému životu snídaně prostě patří a jakmile s ní začnete, určitě poznáte rozdíl. Pokud si nasypete cereálie ani vám to nezabere moc času a stojí to za to. V Albertu samozřejmě najdete i výtečné pečivo a s jogurtem to zajistí kvalitní začátek nového dne. Udělejte si tedy nějaké ty zásoby a zároveň ušetřete.

Ušetřete s Billou

27.03.2014
O Bille jste už určitě slyšeli, ať už z reklamy aneb "Billa, přesně podle mého guuusta", nebo od kamaráda. Pokud jste obchod už navštivili tak víte že nabízí české i zahraniční výrobky. Každý týden vydává pravidelně svůj akční leták, kde najdete spoustu zajímavých slev. Pokud chcete možnosti letáku, tudíž slev využít naplno, nejspíš by jste se měli stát členem Billa klubu. Některé slevy jsou omezené pouze pro členy klubu. Ušetříte ještě více a zároveň máte možnost čerpat všelijaké bonusy.

Rádi mlsáte? No kdo si občas rád nezhřeší, je jedno jestli máte čokoládu před sebou a pomalu ulamujete a pak se divíte kam čokoláda zmizela, protože vy jste jí nemohli přeci celou sníst nebo prostě sofistikovaně jíte na co přijdete. Každý mlsá jinak, ale co si dát a hlavně kde to koupit za rozumnou cenu? Billa leták právě teď nabízí skvělou nabídku zmrzlin, čokolád, chipsů a jiných pochutin. Stačí se tedy jen pořádně vybavit nebo jen doplnit, abyste, když vás přepadne mlsná, byli připraveni. Jelikož je zboží v akci ušetříte i nějaké ty penízky.

Vyprat prádlo musí dřív nebo později každý, tedy pokud nechce neustále zapáchat a odrazovat všechny lidi kolem. Nicméně vyprané prádlo má přeci jen něco do sebe, krásná vůně vás provazí minimálně když si vyprané tričko obléknete. Pokud máte vyprané povlečení, určitě se vám už nikdy nebude chtít vylézt z postele. Klíčem je mít dostatek pracích prostředků. Nabídku pracích gelů a aviváží v akci Vám v současné době poskytne nový Billa leták. Kvalitní prací prostředek Vám jistě zajistí voňavé a čisté prádlo, jen si vyberte vůni...

Hurá do Tesca

19.03.2014
Jsou obchody kde nakoupíte opravdu všechno. Jedním z těchto obchodů je zrovna Tesco, které nabízí všechno od potravin, přes zvířata po oblečení. Jestli potřebujete udělat opravdu velký nákup tak proč nezajít sem, když tu seženete všechno. Samozřejmě jako každý klasický obchod i Tesco pravidelně vydává své akční letáky, velice obsahlý a nabitý slevami. Prohlédněte si někdy leták, uvidíte zda vás něco osloví.

Pitný režim je důležitý a pokud nechcete pít jen vodu z vodovodu, která sice účel splní, ale řekněme si to na rovinu, není nijak extrémně chutná, musíte si koupit nějakou minerálku, ochucenou vodu nebo sirup. Může to vyjít pěkně draho, ačkoliv právě vyšel nový Tesco leták a díky němu si můžete pořídit minerálky, sirupy a ochucené vody za víc než slušnou cenu. Záleží pouze na Vás co si vyberete a co si dopřejete. Určitě se vám bude hodit i nějaká ta Cola do zásoby pro hosty ke grilování nebo jen k jídlu.

Hygiena, nedílná součást každodenního života, pokud ovšem nekašlete na svůj zevnějšek a občas se i osprchujete. Přijít na rande, pohovor nebo jinou schůzku a vonět je určitě skvělé, uděláte skvělý dojem a určitě budete mít i lepší pocit ze sebe sama. Existuje neuvěřitelně mnoho speciálních druhů šamponů, proti lupům, na vysušené vlasy a tak dále. Tesco leták řeší cenový problém a nabízí hygienické potřeby za dobrou cenu, a tak se můžete dovybavit o různé hygienické potřeby a zároveň ušetřit.

Globus svět

13.03.2014
Tady je svět ještě v pořádku že? Určitě znáte tento slogan, Globus je jeden z dalších velikánů a najdete tu snad úplně všechno. Elektroniku, potraviny, drogerii, oblečení a další. Pokud potřebujete opravdu kompletní nákup, nevidím důvod proč nejít právě do Globusu. Samozřejmě vychází pravidelný leták, který láká na skvělé slevy a zákazník tak může ušetřit slušné peníze.

Lahodný sýr, to je prostě ta mana, kterou určitě někteří potřebují. Vychutnat si pěkně hermelín, romadůr a jiné sýry, třeba samotné. Nebo si hezky dát smažený hermelín s hranolkami, to je prostě láhudka. Leckdy Vás od koupení sýru odradí cena, prostě je to moc drahé a člověk musí šetřit. Naštěstí je to Globus leták, který váš problém s cenou vyřeší a Vy tak máte možnost udělat si výtečné jídlo za dobrou cenu, která Vás nesedře z kůže. Tak hurá do víru obchodu, sýry čekají.

Když už jsme u lahodných sýru, za zmínku rozhodně stojí samotné láhudky, které samozřejmě Globus leták taky nabízí. Takový pochoutkový či nějaký rybí salátek může být lahodnou svačinkou a klidně i večeří. S křupavým rohlíčkem nebo houskou si opravdu pochutnáte a najíte. Připravte si klidně obložený talíř, přidejte salát a máte neuvěřitelnou večeři. Láhůdky najdete za skvělou cenu a tak ušetříte, potěšíte své smysly a určitě nebudete litovat.

Na nákup do Intersparu

05.03.2014
Nakupujete v Intersparu? Pokud ne možná byste se měli podívat co všechno nabízí. Jeho značka S-Budget nabízí kvalitu za rozumnou cenu. A jejich pravidelně vycházející letáky zajistí i nějaké ty slevy na celou škálu potravin. Každý obchod určitě stojí za navštívení, obzvláště pak, jsou-li v daném obchodě slevy na to co potřebujete.

Na různé sešlosti, grilovačky, oslavičky a tak podobně se nějaké ty ostřejší drinky určitě hodí. Takže se doma taková slivovička či vodečka určitě neztratí. Občas se můžete obětovat a dát si panáčka i sami. Zpřijemněte si večer s přáteli a připijte si na zdraví lahvinkou výtečné limetkové vodky. Určitě se podívejte na nový Interspar leták a uvidíte zda vás něco osloví. Když Vám přijde návštěva určitě pohostinost ocení. Jo a pozor, pijte s Mírou!

Takové ovoce je zdravé, člověk by ho měl jíst každý den. Ale přizneme si, kdo z nás to dělá že? Jsou i jednodušší způsoby jak si doplnit důležité vitamíny, které získáte právě z ovoce. Ano, řešením je kvalitní džus, je výborný a ještě vám dodá právě ty důležíté vitamíny, které by jste měli do těla během dne dostat. Klidně si ho můžete dát k snídani, třeba s cereáliemi. Problém je samozřejmě většinou cena, ale tohle opět řeší Interspar leták. Takže si udělejte menší zásobu ať jste zdraví.